ZAKŁAD PRODUKCYJNY -- 2 800 m² - Wadowice

186

3 000 000 zł

Opis

Miejscowość Wadowice

Więcej informacji

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o charakterze produkcyjno-magazynowym o powierzchni zabudowy ok. 2800 m2 z czego 700 m2 to budynek murowany, parterowy, niepodpiwniczony o wysokości pomieszczeń ok 5 m. Na jego powierzchnię składają się następujące pomieszczenia: hala produkcyjna/magazyn, + kotłownia + dodatkowo ok 100 m2 budynek mieszczący pomieszczenia socjalne dla ponad 50 osób.

Nieruchomość usytuowana na działce o pow. 67 ar – własność (wylany asfalt).

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - położenie w terenach oznaczonych symbolem P - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów.

Piec z kotłem na trociny i podajnikiem, ślimakiem. Piec 180kW, przed-palacz. Większa część ogrzewana grzejnikami + nagrzewnicami. Piec - nowy z 2016 roku.

Nowy system odpylający z 2017r. z gotowymi instalacjami pod stolarnie, w pełni zautomatyzowany.

Działka posiada możliwość wjazdu samochodów typu TIR, dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Nieruchomość idealnie nadaje się pod działalność produkcyjną ( stolarnie lub tapicernie, zamontowane instalacje pneumatyczne oraz elektryczne).

Dodatkowym atutem nieruchomości jest prawomocna decyzja na budowę hali o pow. 480 m2 - istnieje możliwość nadbudowy piętra z biurami więc powierzchnia by się pomnożyła. 

MEDIA: przydział mocy 100kW, gaz, woda i kanalizacja miejska.

Cena: 3 000 000,00 pln netto + VAT

Zapraszamy na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.